Na veľkosti záleží

Diely rohových lavíc môžete dĺžkovo upravovať a ľubovoľne zameniť typ stola, stoličky, dezénu drevín, látok z nasej ponuky..

554 637 641

Menu

O firme

12:16:00Spoločnosť  Iktus, s. r. o. je popredným českým výrobcom jedálenského nábytku, rohových lavíc, stolov, stoličiek a postelí. Na našich webových stránkach nájdete najúspešnejšie modely z nášho bohatého sortimentu.  Vybrať si môžete medzi  typmi  rýdzo praktickými, u ktorých preferujeme výhodný pomer medzi kvalitou a cenou, aj typmi vyznačujúcimi sa nápaditosťou a originalitou designu. S naším nábytkom dosiahnete výborný vzhľad bez obetovania sa obvyklému komfortu, aký si bezpochyby zaslúžite. Pri vývoji výrobkov  využívame  skúsenosti získané na trhoch strednej a západnej Európy, kam  naša produkcia  už veľa rokov úspešne smeruje.  Zvlášť dbáme na ergonómiu, kvalitu používaných materiálov a perfektné remeselné spracovanie. Charakteristické pre naše výrobky je dokonalé zladenie prírodných a moderných materiálov.  To im prepožičiava prírodnú krásu, dlhú životnosť a skvelé úžitkové vlastnosti. Konštrukcia a zdravotná nezávadnosť našich výrobkov je skúšaná štátnymi akreditovanými skúšobňami.  

Prezretie nasledujúcich webových stránok Vás presvedčí o tom, že naša firma s tridsaťročnou tradíciou je najväčším českým a tiež popredným európskym výrobcom jedálenských setov. Naša produkcia významne napomáha pozdvihnúť náš , investormi  často zabúdaný, moravskoslezský región.  

Sme presvedčení, že i Vy, ak si zakúpite výrobok značky Iktus,  stanete sa našim spokojným zákazníkom.  

Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

 

 

V souladu se směrnicí EU 2019/1937 o ochraně osob, které oznamují porušení práva Unie a zákona č. 171/2023 Sb., Zákon o ochraně oznamovatelů, zveřejňujeme informace o možnostech a způsobu podání oznámení.

Oznámení můžete podat:

1. Prostřednictvím vnitřního oznamovacího systému:

  • písemně prostřednictvím níže uvedeného e-mailu či poštou (při využití tohoto způsobu podání uveďte na obálku i jméno příslušné osoby)
  • telefonicky prostřednictvím níže uvedených telefonních kontaktů
  • osobně (pro sjednání osobního podání nás kontaktujte na níže uvedené e-mailové adrese)
  •  

Příslušná osoba:  Danuše Lukešová                                                     

                               e-mail: oznameni@iktus.cz                                                    

                               Tel:  +420 733 150 997   od 9:00 do 14:00                                                       

                               Adresa: Iktus, s.r.o., Loučky 100, 793 16 Zátor

Upozorňujeme, že anonymní oznámení nespadá do zákonné úpravy na ochranu oznamovatele a bude řešeno jinak než dle zákona o ochraně oznamovatelů. Pro řešení oznámení v rámci zákona je každý oznamovatel povinen se ztotožnit. Totožnost oznamovatele není možné sdělit bez jeho výslovného souhlasu třetí osobě ani orgánu, s výjimkou zákonem stanovených výjimek. 

2. Prostřednictvím Ministerstva spravedlnosti   

Vždy posílejte pravdivé informace. Buďte co nejvíce konkrétní. Popište případnou situaci nebo osoby, kterých se oznámení týká. Snažte se popsat co nejvíce detailů.