Na veľkosti záleží

Diely rohových lavíc môžete dĺžkovo upravovať a ľubovoľne zameniť typ stola, stoličky, dezénu drevín, látok z nasej ponuky..

554 637 641

Menu

O firme

Spoločnosť  Iktus, s. r. o. je popredným českým výrobcom jedálenského nábytku, rohových lavíc, stolov, stoličiek, vstavaných skriní a postelí. Na našich nových webových stránkach nájdete najúspešnejšie modely z nášho bohatého sortimentu.  Vybrať si môžete medzi  typmi  rýdzo praktickými, u ktorých preferujeme výhodný pomer medzi kvalitou a cenou, aj typmi vyznačujúcimi sa nápaditosťou a originalitou designu. S naším nábytkom dosiahnete výborný vzhľad bez obetovania sa obvyklého komfortu, aký si bezpochyby zaslúžite. Pri vývoji výrobkov  využívame  skúsenosti získané na trhoch strednej a západnej Európy, kam  naša produkcia  už veľa rokov úspešne smeruje.  Zvlášť dbáme na ergonómiu, kvalitu používaných materiálov a perfektné remeselné spracovanie. Charakteristické pre naše výrobky je dokonalé zladenie prírodných a moderných materiálov.  To im prepožičiava prírodnú krásu, dlhú životnosť a skvelé úžitkové vlastnosti. Konštrukcia a zdravotná nezávadnosť našich výrobkov je skúšaná štátnymi akreditovanými skúšobňami.  

Prezretie nasledujúcich webových stránok Vás presvedčí o tom, že naša firma s dvacaťročnou tradíciou je najväčším českým a tiež popredným európskym výrobcom jedálenských setov. Naša produkcia významne napomáha pozdvihnúť náš , investormi  často zabúdaný, moravskoslezský región.  

Sme presvedčení, že i Vy, ak si zakúpite výrobok značky Iktus,  stanete sa našim spokojným zákazníkom.  

Tešíme sa na spoluprácu s Vami.