Na veľkosti záleží

Diely rohových lavíc môžete dĺžkovo upravovať a ľubovoľne zameniť typ stola, stoličky, dezénu drevín, látok z nasej ponuky..

554 637 625

Menu


Skriňa dvojdverová

Skriňa zo sektoru Venuša je vyrobená z kvalitných laminovaných dosiek hrúbky 18 mm, každé dvere majú 4 závesy s tlmením. Máte veľký výber dezénov dverí, výber z troch typov úchytiek a možnosťou doobjednať zrkadlo  na jedno krídlo dverí. Skriňa má jednu pevnú policu vo výške 160 cm od podlahy. Skriňa je vybavená nastaviteľnými klzákmi pre ľahké nastavenie skrine do zvislej a vodorovnej polohy. Skriňu dodávame demontovanú v plochých kartónových obaloch pre ľahkú manipuláciu. Je použité skryté kovanie, montáž skrine nie je náročná.

 

 Skriňa je prázdna a je na Vás, ako ju chcete používať a teda aké príslušenstvo si do nej doobjednáte. Môžete ju použiť ako šatník, potom doporučujeme dokúpiť jednu širokú policu do horného priestoru nad pevnú policu a jednu širokú vešiakovú tyč, ktorá sa montuje pod pevnú policu. Pokiaľ budete vešať len krátke odevy, môžete dokúpiť ďalšiu policu na dno skrine. Pokiaľ sa rozhodnete používať skriňu ako bielizník, máte možnosť použiť široký kontajner a 3 široké police  alebo doporučujeme  6 širokých políc. Skříň je prázdná a je na Vás jak ji chcete používat a tedy jak ji dovybavíte příslušenstvím.

Můžete ji pojmout jako šatník, pak doporučujeme dokoupit jednu širokou polici do horního prostoru nad pevnou polici a jednu širokou šatní tyč, která se montuje pod pevnou polici. Pokud budete věšet jen krátké oděvy, můžete přikoupit další polici nad dno skříně.

Pokud se rozhodnete používat skříň jako prádelnik, máte možnost použít široký kontejner a 3 široké police nebo doporučujeme 6 širokých polic.

Cena od:
257,00 €
Skriňa dvojdverová

Technická špecifikácia

Vlastnosť hodnota
Šírka 95 cm
Hľbka 57 cm
Výška 220 cm

2Vyberte Úchytka

Táto voľba bude prístupná až po výbere volieb z predchádzajúceho kroku

Upraviť

3Vyberte Zrkadlo na dverách

Táto voľba bude prístupná až po výbere volieb z predchádzajúceho kroku

Upraviť

257,00

ks

Príslušenstvo

Polica široká

Skriňa dvojdverová


cena od:
14,00 €

Kontajner široký

Skriňa dvojdverová


cena od:
132,00 €