Na veľkosti záleží

Diely rohových lavíc môžete dĺžkovo upravovať a ľubovoľne zameniť typ stola, stoličky, dezénu drevín, látok z nasej ponuky..

554 637 625

Menu


Skriňa štvordverová

Skriňa zo sektoru Venuša je vyrobená z kvalitných laminovaných dosiek hrúbky 18 mm, každé dvere majú 4 závesy s tlmením. Máte veľký výber dezénov dverí, výber z troch typov úchytiek a možnosťou doobjednať zrkadlo na jedno alebo na dve krídla dverí po celej ploche. Skriňa má jednu pevnú policu vo výške 160 cm od podlahy.  Skriňa je vybavená nastaviteľnými klzákmi pre ľahké nastavenie skrine do zvislej a vodorovnej polohy.  Skriňu dodávame demontovanú v plochých kartónových obaloch pre ľahkú manipuláciu. Je použité skryté kovanie, montáž skrine nie je náročná.

Skriňa je prázdna a je na Vás ako ju chcete používať a teda aké príslušenstvo si do nej doobjednáte. Pozostáva z dvoch širokých priestorov. Každý široký priestor môžete pojať ako šatník, potom doporučujeme  dokúpiť jednu širokú policu do horného priestoru nad pevnou policu a jednu širokú šatníkovú tyč, ktorá sa montuje pod pevnú policu. Pokiaľ budete vešať len krátke odevy, môžete dokúpiť ďalšiu policu nad dno skrine. Pokiaľ sa rozhodnete používať široký priestor ako bielizník, máte možnosť použiť  široký (úzky) kontajner a 3 široké (úzke) police alebo doporučujeme  6 širokých  políc.  

Cena od:
479,00 €
Skriňa štvordverová

Technická špecifikácia

Vlastnosť hodnota
Šírka 188 cm
Hľbka 57 cm
Výška 220 cm

2Vyberte Úchytka

Táto voľba bude prístupná až po výbere volieb z predchádzajúceho kroku

Upraviť

3Vyberte Zrkadlo na dverách

Táto voľba bude prístupná až po výbere volieb z predchádzajúceho kroku

Upraviť

479,00

ks

Príslušenstvo

Polica široká

Skriňa štvordverová


cena od:
14,00 €

Kontajner široký

Skriňa štvordverová


cena od:
132,00 €