Na veľkosti záleží

Diely rohových lavíc môžete dĺžkovo upravovať a ľubovoľne zameniť typ stola, stoličky, dezénu drevín, látok z nasej ponuky..

554 637 625

Menu


Skriňa dvojdverová s rámom

Skriňa je dovybavená rámom o hrúbke 36 mm, ktorý zvyšuje estetickú úroveň výrobku. Skriňa zo sektoru Venuša je vyrobená z kvalitných laminovaných dosiek hrúbky 18 mm, každé dvere majú 4 závesy s tlmením. Máte veľký výber dezénov dverí, výber z troch typov úchytiek a možnosťou doobjednať zrkadlo na celú plochu jedného krídla dverí. Skriňa má jednu pevnú policu vo výške 160 cm od podlahy. Skriňa je vybavená nastaviteľnými klzákmi pre ľahké nastavenie skrine do zvislej a vodorovnej polohy. Skriňu dodávame demontovanú v plochých kartónových obaloch pre ľahkú manipuláciu. Je použité skryté kovanie, montáž skrine nie je náročná.

Skriňa je prázdna a je na Vás ako ju chcete používať a teda aké príslušenstvo si do nej doobjednáte.

Môžete ju použiť ako šatník, potom doporučujeme dokúpiť jednu širokú policu do horného priestoru nad pevnú policu a jednu širokú vešiakovú tyč, ktorá sa montuje pod pevnú policu. Pokiaľ budete vešať len krátke odevy, môžete dokúpiť ďalšiu policu na dno skrine.

Pokiaľ sa rozhodnete používať skriňu ako bielizník, máte možnosť použiť široký kontajner a 3 široké police  alebo doporučujeme 6 širokých políc.

Cena od:
316,00 €
Skriňa dvojdverová s rámom

Technická špecifikácia

Vlastnosť hodnota
Šírka 102,2 cm
Hľbka 57 cm
Výška 223,6 cm

2Vyberte Úchytka

Táto voľba bude prístupná až po výbere volieb z predchádzajúceho kroku

Upraviť

3Vyberte Zrkadlo na dverách

Táto voľba bude prístupná až po výbere volieb z predchádzajúceho kroku

Upraviť

316,00

ks

Príslušenstvo

Polica široká

Skriňa dvojdverová s rámom


cena od:
14,00 €

Kontajner široký

Skriňa dvojdverová s rámom


cena od:
132,00 €