Diely rohových lavíc môžete dĺžkovo upravovať a ľubovoľne zameniť typ stola, stoličky, dezénu drevín, látok z nasej ponuky..
Jídelní stůl Madrid dodáváme v řadě dezénů. Naše stoly jsou vyrobeny z kvalitní laminované desky (tloušťka 18 mm) opatřené odolnou plastovou hranou, aby nedošlo k nechtěnému mechanickému poškození. Nohy stolů jsou z masivního bukového dřeva s povrchovou úpravou adekvátní použité laminované desce.
Jídelní stůl Madrid vyrábíme s horní deskou o rozměrech 110 x 70 cm. Díky 20 kilogramové hmotnosti lze s tímto jídelním stolem lehce manipulovat.
Rozměrový výkres si můžete stáhnout zde. (foto je pouze ilustrační, stoly mají ostré rohy)
| Vlastnosť | hodnota |
|---|---|
| Rozpětí nohou (šírka) | 85 cm |
| Rozpětí nohou (hĺbka) | 52 cm |
| Dľžka | 110 cm |
| Hľbka | 70 cm |
| Celková výška | 73 cm |
| Hrúbka stolovej dosky | 18 mm |
| Hmotnosť | 26 kg |