Diely rohových lavíc môžete dĺžkovo upravovať a ľubovoľne zameniť typ stola, stoličky, dezénu drevín, látok z nasej ponuky..
Jídelní stůl Barcelona vyrábíme pevný i rozkládací a to v rozměru 120x80 cm (po roztahu 180x80 cm).
Stůl je vyroben z kvalitní laminované desky (tloušťka 18 mm) opatřené kvalitní plastovou hranou ABS, aby nedošlo k nechtěnému mechanickému poškození a má zakulacené rohy. Nohy stolu jsou z masivního bukového dřeva.
Prosíme, berte na vědomí, že na roztahovacích dílech u našich jídelních stolů je směr let dřeva jiný, než na horní desce.
Rozměrový výkres pevného stolu naleznete zde a rozkládacího zde. (foto je pouze ilustrační, stoly mají ostré rohy)
| Vlastnosť | hodnota |
|---|---|
| Dľžka | 120 cm |
| Hľbka | 80 cm |
| Celková výška | 75 cm |
| Hrúbka stolovej dosky | 18 mm |
| Roztiahnutie o | 60 cm |
| Rozpětí nohou (šírka) | 96 cm |
| Rozpětí nohou (hĺbka) | 62 cm |