Diely rohových lavíc môžete dĺžkovo upravovať a ľubovoľne zameniť typ stola, stoličky, dezénu drevín, látok z nasej ponuky..
Jídelní stůl Berlín je vyrobeny z kvalitní laminované desky (tloušťka 18 mm) opatřené kvalitní plastovou hranou, aby nedošlo k nechtěnému mechanickému poškození. Stůl nabízíme v roztahovací verzi s horní deskou o rozměrech 110 x 70 cm (po roztáhnutí 170 x 70 cm). Nohy jsou z masivního bukového dřeva, mořené a lakované do dezénu laminované desky.
Prosíme, berte na vědomí, že na roztahovacích dílech u našich jídelních stolů je směr let dřeva jiný, než na horní desce.
Rozměrový výkres je zde. (foto je pouze ilustrační, stoly mají ostré rohy)
| Vlastnosť | hodnota |
|---|---|
| Dľžka | 110 cm |
| Hľbka | 70 cm |
| Celková výška | 75 cm |
| Hrúbka stolovej dosky | 18 mm |
| Roztiahnutie o | 60 cm |
| Rozpětí nohou (šírka) | 86 cm |
| Rozpětí nohou (hĺbka) | 62 cm |
| Hmotnosť | 35 kg |