Diely rohových lavíc môžete dĺžkovo upravovať a ľubovoľne zameniť typ stola, stoličky, dezénu drevín, látok z nasej ponuky..
Jídelní stůl Halle vyrábíme v roztahovací verzi o rozměru 70x70 cm (po roztáhnutí 120x70 cm). Nohy stolu jsou z masivního buku, mořeného a lakovaného do dezénu laminované desky. Naše stoly jsou vyrobeny z kvalitní laminované desky (tloušťka 18 mm) opatřené odolnou plastovou hranou, aby nedošlo k nechtěnému mechanickému poškození.
Prosíme, berte na vědomí, že na roztahovacích dílech u našich jídelních stolů je směr let dřeva jiný, než na horní desce.
Pro zobrazení rozměrového výkresu klikněte zde (foto je pouze ilustrační, stoly mají ostré rohy)
| Vlastnosť | hodnota |
|---|---|
| Dľžka | 70 cm |
| Hľbka | 70 cm |
| Celková výška | 75 cm |
| Hrúbka stolovej dosky | 18 mm |
| Roztiahnutie o | 50 cm |
| Rozpětí nohou (šírka) | 52 cm |
| Rozpětí nohou (hĺbka) | 52 cm |
| Hmotnosť | 27 kg |