Diely rohových lavíc môžete dĺžkovo upravovať a ľubovoľne zameniť typ stola, stoličky, dezénu drevín, látok z nasej ponuky..
Jídelní stůl Vigo dodáváme v řadě dezénů. Naše stoly jsou vyrobeny z kvalitní laminované desky (tloušťka 18 mm) opatřené kvalitní plastovou hranou ABS, aby nedošlo k nechtěnému mechanickému poškození. Nohy stolu jsou z masivního buku s povrchovou úpravou adekvátní použité laminované desce.
Jídelní stůl Vigo vyrábíme s horní deskou o rozměrech 90 x 60 cm.
Rozměrový výkres si můžete stáhnout zde. (foto je pouze ilustrační, stoly mají ostré rohy)
| Vlastnosť | hodnota |
|---|---|
| Rozpětí nohou (šírka) | 73 cm |
| Rozpětí nohou (hĺbka) | 48 cm |
| Dľžka | 90 cm |
| Hľbka | 60 cm |
| Celková výška | 73 cm |
| Hrúbka stolovej dosky | 18 mm |
| Hmotnosť | 23 kg |